Купа и медали от Стара Загора

Купа и медали от Стара Загора за КСТ Роза
На 30.11.2019г. в Общинска спортна зала „Ив. Вазов” се проведе Национален турнир по спортни танци и турнир за Купа „Денс Юник”.

КСТ „Роза” при ОДК „Св. Ив. Рилски” участва с пет танцови двойки. При състезателите над 19г., стандартни танци Стоян Петров и Елис Табакова станаха първи и се окичиха със златото. Пламен Божев и Йоана Велева заеха шесто място на финал, при състезателите над 19г. – латина. При младежите, стандартни танци, Никсън Цветков и Александра Дечева станаха трети, а двойката Николай Ламбов и Габриела Инджова са пети на финал, при младежите, латиноамерикански танци. При юношите Стелиан Владев и Нона Ангелова, заеха шесто място на латина. С отличното представяне в този оспорван турнир, КСТ „Роза” отбеляза добър финал за сезона. В момента младите танцьори започват усилена подготовка за традиционния коледен бал на клуба, който ще се състои на 18.12.2019г. от 19:30ч. в ресторант Казанлък.