Казанлък Инфо - новини и видео в .:www.kazanlak-bg.info:.

"Казанлък волей" в топ 3 и с бронзови медали в лигата



След третата среща с отборът на "ЦСКА", ВК "Казанлък волей" остават с бронзовите медали. "Розите" не успяха да победят, с което им отпадна срещата на финал с Марица. Така с резултат 3:1 (26:28, 25:21, 25:18, 25:19), те заемат почетното 3-то място.



Във втората среща състояла се в града на розите, Волейболистките на Казанлък победиха като домакини ЦСКА с 3:0 (25:15, 25:16, 25:14) във втори мач между двата тима от полуфиналните плейофи в Демакс лига, който се игра в зала „Багира“.

Припомняме, че в първият мач от полуфиналите, отборът на Казанлък не успя да извоюва победа. ЦСКА взе превес и резултатът бе 3:2.

Ето всички резултати до момента:

Демакс лига жени | Редовен сезон
1 Кръг
29-10-2021 16:00 ЦСКА
Варна ДКС
Васил Симов
София, България
3:0 25:23 25:10 25:22

29-10-2021 16:00 Перун
Казанлък Волей
Дворец на културата и спорта
Варна, България
0:3 11:25 11:25 16:25

30-10-2021 14:45 Марица
Славия
Спортна зала Сила
Пловдив
3:0 25:17 25:17 25:16

30-10-2021 17:00 Локомотив 1929
Берое
Локомотив
София, България
3:0 25:11 25:21 25:20

2 Кръг
05-11-2021 17:00 Славия
Берое
Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:13 25:11 25:18

05-11-2021 18:00 Казанлък Волей
Локомотив 1929
Багира
Казанлък
3:0 25:9 25:23 25:23

06-11-2021 16:00 Марица
ЦСКА
Спортна зала Сила
Пловдив
3:0 25:22 25:22 25:15

06-11-2021 18:00 Варна ДКС
Перун
Дворец на културата и спорта
Варна, България
3:1 25:18 25:12 23:25 25:13
3 Кръг
12-11-2021 16:00 ЦСКА
Славия
Васил Симов
София, България
3:1 22:25 25:22 25:23 25:15
12-11-2021 18:00 Казанлък Волей
Берое
Багира
Казанлък
3:0 25:11 25:23 25:15

13-11-2021 17:00 Локомотив 1929
Варна ДКС
Локомотив
София, България
1:3 22:25 13:25 25:23 24:26
4 Кръг
19-11-2021 16:00 ЦСКА
Перун
Васил Симов
София, България
3:0 25:15 25:18 25:23

19-11-2021 16:00 Варна ДКС
Берое
Първа езикова гимназия
Варна
3:0 25:14 25:16 25:14

19-11-2021 18:00 Марица
Локомотив 1929
Спортна зала Сила
Пловдив
3:0 25:11 25:18 25:12

6 Кръг
20-11-2021 15:00 Локомотив 1929
Перун
Локомотив
София, България
3:0 25:6 27:25 27:25

4 Кръг
20-11-2021 16:00 Славия
Казанлък Волей
Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:19 25:18 27:25

5 Кръг
27-11-2021 15:00 Берое
Марица
Иван Вазов
Стара Загора, България
0:3 15:25 11:25 14:25

27-11-2021 17:00 Перун
Славия
Дворец на културата и спорта
Варна, България
0:3 19:25 18:25 13:25

27-11-2021 17:00 Локомотив 1929
ЦСКА
Локомотив
София, България
0:3 14:25 10:25 14:25

6 Кръг
01-12-2021 17:00 Славия
Варна ДКС
Панайот Пондалов
София, България
2:3 25:21 27:25 20:25 19:25 13:15
03-12-2021 16:00 ЦСКА
Берое
Васил Симов
София, България
3:0 25:23 25:13 25:15

03-12-2021 18:00 Марица
Казанлък Волей
Спортна зала Сила
Пловдив
3:1 25:18 25:16 17:25 25:18
7 Кръг
10-12-2021 18:00 Казанлък Волей
ЦСКА
Багира
Казанлък
3:0 25:21 26:24 25:23

11-12-2021 17:00 Локомотив 1929
Славия
Локомотив
София, България
2:3 25:18 15:25 25:18 15:25 7:15
11-12-2021 17:00 Берое
Перун
Иван Вазов
Стара Загора, България
3:0 25:17 25:22 25:18

3 Кръг
12-12-2021 11:30 Перун
Марица
Дворец на културата и спорта
Варна, България
0:3 15:25 8:25 19:25

5 Кръг
15-12-2021 18:00 Казанлък Волей
Варна ДКС
Багира
Казанлък
2:3 25:19 19:25 23:25 25:17 10:15
14 Кръг
14-01-2022 17:30 Марица
Варна ДКС
Спортна зала Сила
Пловдив
3:0 25:17 25:11 25:21

8 Кръг
04-02-2022 18:00 Казанлък Волей
Перун
Багира
Казанлък
3:0 25:9 25:18 25:14

04-02-2022 18:00 Славия
Марица
Панайот Пондалов
София, България
1:3 19:25 15:25 26:24 19:25
05-02-2022 15:00 Берое
Локомотив 1929
Иван Вазов
Стара Загора, България
3:2 23:25 25:15 25:14 17:25 15:10
05-02-2022 18:00 Варна ДКС
ЦСКА
Панайот Пондалов
София, България
3:1 23:25 25:17 25:22 25:17
11 Кръг
06-02-2022 16:00 Перун
ЦСКА
Дворец на културата и спорта
Варна, България
0:3 14:25 15:25 21:25

9 Кръг
11-02-2022 16:00 ЦСКА
Марица
Васил Симов
София, България
1:3 21:25 19:25 25:21 23:25
12-02-2022 17:00 Локомотив 1929
Казанлък Волей
Локомотив
София, България
1:3 25:18 12:25 21:25 19:25
12-02-2022 17:00 Перун
Варна ДКС
Дворец на културата и спорта
Варна, България
0:3 18:25 19:25 17:25

12-02-2022 17:00 Берое
Славия
Иван Вазов
Стара Загора, България
2:3 25:21 19:25 25:23 21:25 6:15
10 Кръг
15-02-2022 18:00 Варна ДКС
Локомотив 1929
Дворец на културата и спорта
Варна, България
3:0 25:10 25:20 25:17

15-02-2022 18:00 Берое
Казанлък Волей
Иван Вазов
Стара Загора, България
0:3 19:25 24:26 17:25

13 Кръг
16-02-2022 10:00 Перун
Локомотив 1929
Дворец на културата и спорта
Варна, България
0:3 13:25 26:28 13:25

10 Кръг
16-02-2022 18:00 Славия
ЦСКА
Панайот Пондалов
София, България
3:2 25:22 14:25 23:25 25:22 16:14
11 Кръг
19-02-2022 17:00 Берое
Варна ДКС
Иван Вазов
Стара Загора, България
0:3 21:25 18:25 21:25

19-02-2022 17:00 Локомотив 1929
Марица
Локомотив
София, България
0:3 17:25 18:25 15:25

19-02-2022 18:00 Казанлък Волей
Славия
Багира
Казанлък
3:0 25:17 26:24 25:19

12 Кръг
25-02-2022 16:00 ЦСКА
Локомотив 1929
Васил Симов
София, България
3:0 25:19 25:16 25:10

25-02-2022 18:00 Марица
Берое
Спортна зала Сила
Пловдив
3:0 25:18 25:11 25:20

26-02-2022 16:00 Славия
Перун
Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:12 25:16 25:11

26-02-2022 18:00 Варна ДКС
Казанлък Волей
Дворец на културата и спорта
Варна, България
2:3 19:25 25:23 17:25 25:16 12:15
13 Кръг
02-03-2022 17:30 Варна ДКС
Славия
Дворец на културата и спорта
Варна, България
2:3 25:23 33:31 23:25 19:25 16:18
02-03-2022 17:30 Берое
ЦСКА
Иван Вазов
Стара Загора, България
1:3 25:23 17:25 21:25 13:25
02-03-2022 17:30 Казанлък Волей
Марица
Багира
Казанлък
0:3 19:25 18:25 15:25

10 Кръг
04-03-2022 18:00 Марица
Перун
Спортна зала Сила
Пловдив
3:0 25:22 25:6 25:18

7 Кръг
05-03-2022 14:00 Варна ДКС
Марица
Дворец на културата и спорта
Варна, България
0:3 19:25 31:33 21:25

14 Кръг
05-03-2022 17:00 Славия
Локомотив 1929
Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:22 25:13 25:15

05-03-2022 17:00 Перун
Берое
Дворец на културата и спорта
Варна, България
0:3 23:25 7:25 14:25

05-03-2022 17:00 ЦСКА
Казанлък Волей
Васил Симов
София, България
3:0 25:19 25:19 29:27

Класиране Демакс лига жени | Редовен сезон
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Марица
14 14 0 42:3 14.0000 1120:793 1.4124 42
2 ЦСКА
14 9 5 31:17 1.8235 1128:969 1.1641 28
3 Казанлък Волей
14 9 5 30:18 1.6667 1083:970 1.1165 27
4 Варна ДКС
14 9 5 31:22 1.4091 1196:1103 1.0843 27
5 Славия
14 9 5 31:23 1.3478 1190:1108 1.0740 24
6 Локомотив 1929
14 3 11 15:33 0.4545 895:1083 0.8264 11
7 Берое
14 3 11 12:35 0.3429 874:1073 0.8145 9
8 Перун
14 0 14 1:42 0.0238 693:1080 0.6417 0
Демакс лига жени | Четвъртфинали
1 Кръг
08-03-2022 15:30 ЦСКА
Берое
Васил Симов
София, България
3:0 25:14 25:19 25:20

08-03-2022 18:00 Казанлък Волей
Локомотив 1929
Багира
Казанлък
3:1 14:25 25:19 31:29 25:14
08-03-2022 18:00 Варна ДКС
Славия
Дворец на културата и спорта
Варна, България
3:2 25:12 25:21 22:25 14:25 15:9
2 Кръг
09-03-2022 14:00 Славия
Варна ДКС
Дворец на културата и спорта
Варна, България
0:3 19:25 22:25 14:25

1 Кръг
10-03-2022 18:00 Марица
Перун
Дворец на културата и спорта
Варна, България
3:0 25:18 25:11 25:16

2 Кръг
11-03-2022 15:00 Берое
ЦСКА
Иван Вазов
Стара Загора, България
1:3 22:25 25:20 17:25 20:25
11-03-2022 16:00 Перун
Марица
Дворец на културата и спорта
Варна, България
0:3 18:25 15:25 13:25

11-03-2022 18:00 Локомотив 1929
Казанлък Волей
Локомотив
София, България
1:3 18:25 21:25 25:22 17:25
Демакс лига жени | Полуфинали
1 Кръг
16-03-2022 16:00 ЦСКА
Казанлък Волей
Васил Симов
София, България
3:2 20:25 19:25 25:15 25:20 15:9
16-03-2022 18:00 Варна ДКС
Марица
Дворец на културата и спорта
Варна, България
0:3 22:25 20:25 19:25

2 Кръг
18-03-2022 18:00 Марица
Варна ДКС
Спортна зала Сила
Пловдив
3:0 25:20 25:17 25:16

19-03-2022 18:00 Казанлък Волей
ЦСКА
Багира
Казанлък
3:0 25:15 25:16 25:14

3 Кръг
21-03-2022 16:00 ЦСКА
Казанлък Волей
Васил Симов
София, България
3:1 26:28 25:21 25:18 25:19
Демакс лига жени | Финал
1 Кръг
24-03-2022 ??:?? ???
???
???
??? ??? ??? ??? ??? ???
2 Кръг
27-03-2022 ??:?? ???
???
???
??? ??? ??? ??? ??? ???
3 Кръг ???
??? ??? ???
???
???
??? ??? ??? ??? ??? ???


 
Банер

Културен афиш:

www.jazzfestkz.eu

Виж!


ФИКСИНГ БНБ

coronavirus.bg


ВРЕМЕТО

Автобусно разписание:



Виж


Какво не видяхте: